×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
تلاش شهردار ایلام قابل تحسین است/ اختصاص اعتبار ویژه استانی به طرح زیرگذر کشوری /شهردار ایلام تحرک مطلوبی را در مهندسی شهر ایجاد کرده است

به گزارش وبگاه تیتر آخر، قاسم سلیمانی دشتکی در دیدار از طرح‌های در دست اجرای شهرداری ایلام اظهار داشت: از طرح های خوبی که اعضای شورای شهر ایلام و شهردار ایلام در مرکز استان که نماد استان ایلام است اجرایی می کنند، تقدیر و تشکر می کنم.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: طی چند سالی که در استان ایلام بوده ام شاهد هستم شهردار ایلام تحرک خوبی را در مهندسی شهر ایلام ایجاد کرده است و تغییرات اساسی و خوبی را اجرایی کرده که آن را به فال نیک گرفته و هدف همه از جمله بنده و شهردار و … کسب رضایتمندی مردم است، قطعا رضایتمندی خداوند متعال هم پشتیبان ما خواهد بود.

وی ادامه داد:  در چهار راه رسالت و در اجرای طرح زیرگذر مشکلی تحت عنوان نارضایتی برخی مالکین و مغازه داران بر زیر گذر داشتیم که باید این موضوع در کشوری وجود نداشته باشد.

این مسئول اضافه کرد: با عنایت به اینکه به کار شهردار ایلام اعتقاد دارم با مراجعین و افرادی که در بر رسالت مغازه داشتند به نحو شایسته ای روبه رو شدم و سعی شد به خواسته های آنان توجه شود.

سلیمانی دشتکی تصریح کرد: تلاش می کنم بودجه استانی به این طرح داده شود تا بخشی از مشکلات پل زیرگذر شهید کشوری هم رفع شود.

انتهای پیام/

true
true
true
true

true