×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۶ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
تحویل اظهار نامه های مالیاتی تمدید شد / اطلاع رسانی و آموزش رویکردهای اساسی امور مالیاتی هستند

به گزارش وبگاه تیتر آخر، سعید کریمی در گفتوگویی اظهار داشت: آموزش و اطلاع رسانی دو رویکرد و استراتژی اداره کل امور مالیاتی استان ایلام برای افزایش تسلیم خوداظهاری مودیان مالیاتی است.

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام گفت: مصمم هستیم تعامل و همکاری دقیقی با تشکل های صنفی و مجامع حرفه ای که مشاغل عادی هم جزو آنها هستند، برقرار کنیم.

این مسئول اضافه کرد: هرآنچه که به عنوان ضابطه مشخص شده را در اختیار حرف و مشاغل قرار می دهیم و انان را تشویق می کنیم که از مسیر درست و اصولی مالیات های خود را پرداخت کنند.

کریمی تصریح کرد: خوداظهاری بهترین شیوه برای دریافت مالیات بوده و در تلاش هستیم مودیان مالیاتی را بر اساس این رویه مالیات های خود را پرداخت کنند و ما هم منعی در این راستا نداریم.

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام گفت: اکنون نیز به واسطه شیوع کرونا مهلت اظهار نامه ها دو ماه تمدید شده و مودیان تلاش کنند در زمان مقرر نسبت به تحویل اظهار نامه ها اقدام کنند.

وی ادامه داد: قطعا اظهار نامه های مودیان با داده های امور مالیاتی سنجیده شده که اگر منطبق باشد یقینا همان اظهار نامه تایید می شود و قصد داریم در این راستا و در زمان مقرر اطلاع رسانی ها را انجام دهیم. انتهای پیام/

 

 

اقدامات

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true