×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۷ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
امام جمعه هادی و حامی شهرداری ایلام است

طالب صادقیان در گفتوگویی اظهار داشت: پشتیبانی های پدرانه نقطه عطف فعالیت های حجت الاسلام کریمی تبار در همدل شدن شهرداری با ایشان است.

شهردار ایلام گفت: براساس وظیفه ام بدون ریا و تظاهر واز سر دل و جان تا آخرین روز کاری ام برای شهرم مفید خواهم بود. تعاملی خوبی با امام جمعه ایلام برقرار شده و اکنون حجت الاسلام کریمی تبار حامی خوبی برای شهرداری ایلام است.

صادقیان تصریح کرد: دفتر امام جمعه ایلام به خانه امید شهرداری تبدیل شده و برنامه های مدیریت شهری به اطلاع نماینده ولی فقیه در استان نیز می رسد تا با همراهی حجت الاسلام کریمی تبار بتوانیم گام های بلندی برای توسعه شهر برداریم.

وی یکی از این برنامه ها را احداث زائر سرا عنوان کرد و افزود: با همراهی امام جمعه و استاندار استان اکنون حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد این پروژه عملیاتی شده چرا که دلسوزی و همراهی امام جمعه ایلام مایه دلگرمی پرسنل خدوم شهرداری شده و ما نیز با احساس مسئولیت بیشتر به کارهای خود ادامه می دهیم.

شهردار ایلام ادامه داد: انتقادات صمیمانه و پشتیبانی های پدرانه نقطه عطف فعالیت های حجت الاسلام کریمی تبار در همدل شدن شهرداری با ایشان است و رهنمودهای کارشناسی ارایه شده از سوی این شخصیت راهگشای امور جاری است و امیدوارم در سایه این اقدامات شهری آباد داشته باشیم.

صادقیان ادامه داد: ملاک من در رضایت از کارهای شهرداری رضایت مردم از این مجموعه  است اما تاکنون خودم از خدمات ارایه شده راضی نیستم و تا رسیدن به هدف فاصله زیادی داریم.

وی اضافه کرد: به علت مشغله کاری به تنهایی امکان پاسخگویی به تلفن های شهروندان را ندارم اما با گوش دادن به تماس های مردمی از طریق شماره تلفن ۱۳۷ از ساعت ۱۲ تا ۲ شب در جریان دغدغه های مردم قرار می گیرم و با انتقال آنها به معاونین شهرداری سعی در رفع مشکلات داریم.

وی ابراز داشت: از ابتدای شروع فعالیتم در شهرداری ایلام برای خدمت به مردم این شهر آستین ها را بالا زده ام و عهد بر پاسخگو بودن به مردم کرده ام، حال اگر در مواردی مردم از بنده انتظار پاسخ مستقیم دارند اما جوابی دریافت نمی کنند به دلیل غفلت و نادیده گرفته شدنشان نیست بلکه نیازمند زمان برای رسیدگی به آن امر هستم.

شهردار ایلام اظهار کرد: اگر روزی متوجه شدم حضورم در مجموعه شهرداری بی فایده است و مانع اجرای برنامه های جدید برای این شهر می شود بی چون و چرا کنار می روم اما بر اساس وظیفه ام بدون ریا و تظاهر و از سر دل و جان تا آخرین روز کاری ام برای شهرم مفید خواهم بود.

انتهای پیام/

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true