×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۸ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
۲۷ پروانه کاربرد علامت استاندارد در ایلام تعلیق یا ابطال شده است

مهناز همتی در گفت و گو با خبرنگار تیتر آخر اظهار داشت: از این تعداد پروانه علامت استاندارد ۱۳ فقره پروانه تعلیق و ۱۴ فقره نیز ابطال شده است.

وی افزود: پیگیری نکردن واحد تولیدی برای تمدید پروانه، تعطیلی، غیرفعال بودن واحدها و رعایت نکردن استانداردهای اجباری تولیدات و خدمات ارائه شده از جمله عوامل تعلیق و ابطال این پروانه ها به شمار می رود.

همتی از صدور ۲۹ پروانه علامت استاندارد در مدت یاد شده( ابتدای سال تاکنون) خبر داد و یادآور شد: واحدهای تولیدی که پروانه آنها تعلیق شده حداکثر سه ماه فرصت دارند که نسبت به رفع نواقص و احراز شرایط استاندارد اقدام و در غیر اینصورت پروانه آنها ابطال می شود.

به گفته وی، همچنین تعداد ۲۱ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد از نوع اجباری مربوط به واحدهای تولیدی استان ایلام در سال جاری تمدید و سه مورد نیز رفع ابطال شده است.

مدیرکل استاندارد ایلام با بیان اینکه شرایط صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد نسبت به گذشته تسهیل شده اما نظارت و بازرسی ها تشدید یافته است، اضافه کرد: کارشناسان این اداره کل به همراه نیروهای بخش خصوصی طرف قرارداد به صورت مستمر واحدهای تولیدی و خدماتی را زیرنظر دارند و رعایت استانداردها را پیگیری می کنند.

وی با اشاره به عملکرد این اداره کل در سایر بخش های مختلف در استان گفت: ۲ هزار و ۷۱۸  مورد بازرسی از مراکز عرضه، ۴۰۵ مورد نمونه برداری از مراکز تولید، ۱۹۰ مورد بازرسی فنی آسانسور و مورد آزمون نمونه ۳۴۲ تولید از دیگر اقدام های این اداره کل در سال جاری بوده است.

۱۲۶ واحد تولیدی فعال استان زیر پوشش اداره کل استاندارد ایلام قرار  دارد.

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true