×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
آقای رئیس جمهور در پیچ‌های سخت تصمیم به عهد خود وفادار بمانید/ نباید میدان بازی دفاع از تصمیمات را به منتقدان واگذار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تیتر آخر، جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری با سلام، اول آنکه اگر بخواهیم در بین مدیران کشور و مدعیان جوامع دانشگاهی و حوزوی کشور فردی را به قدمت تجربه و بهره ذهن و هوشمندی و طراوت اندیشه انتخاب کنیم عبور از شما ، کار ساده‌ای نیست.

بی‌تردید جامعه ایرانی برای تربیت فردی مانند شما که هم سنت ها را به خوبی می شناسید و هم دنیای جدید را درک کرده اید ، صبوری ها به خرج داده و هزینه ها نموده است. شما در بطن ساختار جامعه ایرانی و دینی کشور یک سرمایه ارزشمند و گوهر بی بدیل هستید .

همین هوشمندی شما را در دوره ریاست جمهوری به جهت گیری برای حل مسائل بنیادین جامعه Fundamental problems سوق داد که محصول آن صفحه ای ارزشمند از تاریخ معاصر کشورمان گردید که معاهده برجام یا برنامه جامع اقدام مشترک نام گرفت. در شکل گیری این معاهده مردم ، نظام و رهبری معظم به تناسبات مختلف در کنار شما بودند .

اما این بار و پس از برجام که نوبت به ضرورت تصمیمات جدید از جانب شما رسید ، -که من، شما و ملت می دانیم این ضرورت ها چرا و چگونه بوند – به قاطعیت گذشته نبودید و میدان بازیِ دفاع از تصمیمات را به منتقدان واگذار کردید. اشتباه استراتژیک شما اینجا شکل گرفت که در کارزار تبیین فلسفی مسأله عقب نشستید و از صف مردم جدا شدید -که من، شما و ملت می دانیم این جداشدن چرا و چگونه بود -.

آقای روحانی اکنون به جای مرحله بندی برای خروج از برجام که مذاکرات آن نه فقط یک تاکتیک بلکه راهبرد استراتژیک ساختارهای سیاسی و اجتماعی در کشور بود ، مانند همیشه هوشمند، و اکنون کمی هم شجاع‌تر باشید. لطفاً سری به دنیای مجازی بزنید، مردم از شما گله‌مندند ، البته این ملت بزرگ نه از سختی نان و معاش بلکه از اینکه شما گاهی و متأسفانه در پیچ‌های سخت تصمیم به عهدی که با مردم بستید وفادار نیستید شاکی و نگرانند- که من، شما و ملت می دانیم عدم وفاداری شما چرا و چگونه اتفاق افتاد -.

آقای روحانی شما که از همین مردم و نماینده آنها هستید و متن جریان‌ های اجتماعی را می شناسید و همواره دم از همه پرسی می زنید ، مفروض بگیرید که آن همه پرسی انجام شده است -که من، شما و ملت می دانیم این همه پرسی در خصوص کدام مشکل و نتیجه آن چیست و نظرمردم چرا و چگونه است -. آقای روحانی شما در مسیر انتخاب هستید در درون ساختارهای نظام دینی و مردمسالار کشور ، چندپارگی ذهنی را کنار بگذارید و به راهی که مردم از شما می خواهند برگردید. اکنون ، شما و ساختارهای دیگر نظام در شرایط مناسبی برای حل مشکلات بزرگ هستید.

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true