×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
بانک‌های ایلام دست از کج‌سلیقگی بردارد/سیاست یک بام و دو هوایی بانک‌ها داد مردم را درآورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تیتر آخر، از وضعیت معیشتی و اقتصادی این روزهای مردم که بگذریم حال تولید و تولیدکنندگان زمستانی است.

وقتی به مصوبه‌ها و قوانین رنگارنگ دولت و مجلس به حمایت از مردم و تولید می‌نگرید یک لحظه اسیر احساسات شده و پروازی رؤیایی به سرزمین شادی‌ها به ذهن خطور می‌کند و به خط پایان رسیدن مشکلات بانکی در خیال چه لذت بخش می‌شود.

آری! بند(ل)تبصره ۱۶قانون بودجه! ، بند(خ)برنامه ششم توسعه!، مصوبه تمدید تسهیلات بانکی زلزله زدگان!، مصوبات کمک به بدهکاران بانکی سیل زده! ستاد تسهیل و رفع موانع تولید! ستاد اقتصاد مقاومتی!

همه عناوین و مصوبات و قوانین و گارگروه‌های فوق با ترفندهای مختلف سیستم بانکی پوچ و بی معنی شده است.

چرا در استان کرمانشاه مردم از مزایای مصوبه زلزله به خوبی استفاده برده اما در ایلام جدای از عملکرد مثبت بانک کشاورزی استان که (جای تقدیر دارد) باوجود تمدید دو ساله تسهیلات دریافتی کلیه زلزله زدگان اما به صورت سلیقه ای و صرفا تا ۹۸/۹/۲۱ مشمول تمدید شد ؟

این درحالی ست که دولت سود دوساله را به بانکها پرداخت یا تعهد کرده و در ایلام از زمستان ۹۷ مصوبه امهال وامهای مردم به اجرا درآمده و باید از تاریخ مراجعه افراد به بانکها به مدت دوسال کلیه تسهیلات تمدید شوند.

مگر سایر بانکها تافته جدا بافته بوده و جور ملت صرفا بر دوش بانک کشاورزی ست؟؟

از سلیمانی دشتکی استاندار ایلام که بسیار پیگیر مطالبات مردم بوده و هستند تقاضا می‌شود علت برخورد دوگانه سیستم بانکی در این زمینه را برای مردم روشن سازند.

چرا بانک کشاورزی ایلام تا سال ۱۴۰۰تسهیلات زلزله زدگان را تمدید کرده  اما سایر بانک‌ها خیر و صرفا تا امسال؟

*سبحان قبادیان

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true