×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
بیش از ۹۵ درصد مراکز درمانی ایلام طرف قرارداد مدیریت درمان هستند

کریم لاله ماژین؛ امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تیتر آخر اظهار داشت: سه مرکز درمانی در استان فعالیت می کنند که دی کلینیک و درمانگاه شماره ۲ در شهر ایلام و درمانگاه دهلران از مراکز درمانی ملکی مدیریت درمان استان هستند.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: بیمارستان زاگرس با مشکلات فراوان افتتاح شد اما نارضایتی های بوجود آمده که این چالش ها را به سازمان منعکس نموده ایم و سازمان نیز این مورد را جز اولویت های کاری قرار داده است و امیدواریم تا پایان سال بسیاری از مشکلات برطرف شود.
وی ادامه داد:  کلینیک سیار دندان پزشکی اهدایی بانک رفاه کارگران هم اکنون در خدمت شهروندان ایلامی است. مدیریت درمان تامین اجتماعی تنها مرکزی بود که در پایانه مرزی به زوار اربعین خدمات ارائه می کرد.
این مسئول اضافه کرد: مدیریت درمان در راستای تکریم بیمه شدگان نسبت به پذیرش های غیر حضوری اقدام کرده است اما از شهریور ۹۵ تاکنون از جمعیت بیش از ۳۰۰ هزار نفری بیمه شدگان فقط ۸ هزار نفر از برنامه های موبایل اپلیکیشن استفاده می کنند.
لاله ماژین تصریح کرد: بیش از ۹۵ درصد مراکز درمانی استان طرف قرارداد مدیریت درمان هستند. در استان ایلام ۳۹۴ مرکز درمانی طرف قرارداد این سازمان است که امیدواریم تعداد این مراکز با تامین اعتبار افزایش یابد.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: سال گذشته حذف دفترچه درمانی برای تسهیل در کار بیمه شدگان و پزشکان در مراکز ملکی اعمال شد و خدمات درمانی اکنون به صورت الکترونیک ارائه می شود.
وی ادامه داد: دومین مرکز درمانی تامین اجتماعی شهر ایلام با عنوان درمانگاه شماره ۲ شامل، دندانپزشکی، فوریت های پزشکی، درمانگاه تخصصی، واحد پذیرش، داروخانه، تزریقات برادران و خواهران، ساختمان اداری مالی و مهمانسرا نیز گشایش یافت.
این مسئول اضافه کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۴۵۰ میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد استان پرداخت شده که ۳۱۰ میلیارد ریال آن مربوط به ۹ ماهه امسال است.
لاله ماژین تصریح کرد: از این میزان ۳۱۰ میلیارد ریال آن مربوط به ۹ ماهه امسال است و ۱۰۰ میلیارد ریال نیز با حمایت استاندار جذب مدیریت درمان استان شد.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: در جریان سفر وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان کلنگ درمانگاه مهران به زمین زده شد، اما به علت پاره ای از مشکلات در یک پروسه زمانی فعالیت اجرایی پروژه متوقف شد اما به زودی پیمانکار جدید مشخص و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: پروژه درمانگاه دره شهر نیز در حال انتقال سند به نام سازمان تامین اجتماعی هستیم و در حوزه درمان مستقیم نیز دی کلینک میدان میلاد، درمانگاه شماره ۲ و درمانگاه دهلران در حال ارائه خدمات به جامعه هدف هستند.
این مسئول اضافه کرد: در بخش درمان غیر مستقیم ۹۰ درصد مراکز طرف قرارداد ما هستند هچنین دی کلینک ایلام تنها مرکزی است که در جراحی های بستری حائز مقام اول در کشور شد.
لاله ماژین تصریح کرد: امسال نیز در خدمات پرستاری رتبه اول کشوری را کسب کردیم و اربعین امسال بیش از ۲۷ هزار خدمت به زائران ارائه شد.
انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true